Zapraszamy na dni otwarte do Przedszkola 79

Z przyjemnością informujemy Rodziców dzieci,

którzy chcieliby zapisać swoje dziecko do naszej placówki,

że będzie można obejrzeć nasze przedszkole i porozmawiać o jego funkcjonowaniu w dniach:

8 maj od godz. 10.oo do godz. 11.3o

9 maj od godz. 12.oo do godz. 13.3o

ZAPRASZAMY !!!

Wizyta psa w grupach młodszych

Najpopularniejsze domowe zwierze? Dzieci odpowiadają: PIES!!! Dzieci w większości uwielbiają psy małe i duże, a psy zazwyczaj obdarzają je wielką miłością i życzliwością, ale czy dzieci wiedzą wszystko o opiece nad psem? Na to i wiele innych pytań odpowiadała właścicielka ślicznego i bardzo grzecznego czworonoga, który gościł w grupach młodszych. Nasze dzieci wykazały się sporą wiedzą, ale też dowiedziały się o wielu nowych i nieznanych im sprawach związanych w prawidłowych zachowaniem wobec psa. To było miłe spotkanie z niezwykłym gościem!