Elegant – teatr z Łodzi w naszym przedszkolu

26 kwietnia obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. ” Elegant”. Nasze dzieci bardzo lubią teatr Psikus z Łodzi. Aktorzy wspaniale grają i animują laki które ożywają i przynoszą wiele radości dzieciom. Dzięki takim spotkaniom – z prawdziwym przedstawieniem – dzieci nie tylko uczą się o wartościach ponad czasowych, ale przeżywają emocje wspólnie co pogłębia ich wzajemne relacje.

Zajęcia w bibliotece

W środę 25 kwietnia dzieci z grupy III i IV brały udział w zajęciach w Bibliotece Miejskiej. Spotkanie pt.  „Zaczarowanym  pociągiem  w świat bajek”, przeniósł nasze przedszkolaki w zupełnie inny świat, w którym to co niemożliwe staje się możliwe, a dobro zawsze wygrywa ze złem. Dzieci miały możliwość  przebierania  się  za znane postacie z  ulubionych  bajek. Wyobraźnia działa!!!

Rozstrzygnięcie konkursu poezji „Smacznie, zdrowo, kolorowo – Moje ulubione danie”

W naszym przedszkolu, jak co roku, został zorganizowany konkurs poezji  dziecięcej  związany z tematem zdrowego odżywiania się. Ponieważ bardzo staramy się aby ten temat był powszechny, zaprosiliśmy do zabawy dzieci z innych wrocławskich przedszkoli i okazało się, że w tym roku nadeszło najwięcej jak do tej pory prac. Wszystkie wiersze i rymowanki, zostały przedstawione na specjalnej wystawie, a jej autorzy otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy sukcesów  w dalszej twórczej pracy!