Piknik Rodzinny

19 maja w naszym ogrodzie przedszkolnym odbył się wspaniały piknik rodzinny! Impreza była związana z oficjalną inauguracją placu zabaw dla naszych przedszkolaków, które zdążyły się już co prawda nacieszyć nowym sprzętem, ale wszyscy rodzice mieli po raz pierwszy możliwość skonfrontowania obecnego stanu ogrodu z poprzednim – zeszłorocznym wyglądem. Mamy jeszcze wiele do zrobienia, ale to co udało się osiągnąć dzięki staraniom Rady Rodziców, wkładowi Dyrekcji i akcjom kiermaszowym, jest naprawdę wielkim osiągnięciem. Bardzo jesteśmy wszystkim zaangażowanym wdzięczni za pomoc, a szczególnie grupie rodziców która poświęca swój prywatny czas i siły, aby uszczęśliwić nasze dzieci. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy podarowali nam gry, zabawki, gadżety i różne fanty na loteryjkę piknikową!!! Dzieci miały z tego wydarzenia wielką radość, rodzice przygotowali wspaniałe wypieki, sałatki i ciasta, a nawet kiełbaski z rożna! Stół piknikowy uginał się od smakowitości, loteryjka odniosła sukces a chętni mogli uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez jedną z mam. Pogoda również nam dopisała, a fotorelację zamieszczamy poniżej. DZIĘKUJEMY!!!

  

  

  

    

  

Rekrutacja do przedszkola 2018/2019

Szanowni Państwo

Informujemy że rekrutacja do naszego przedszkola

odbywać się będzie

w dniach od 23.05.2018   do 29.05.2018 w godzinach 8.00 – 15.00 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami pod adresem:

www.wrocław.pl/rekrutacja-elektroniczna-do-szkol-i-przedszkoli-informacje

wniosek można pobrać również w naszej placówce

 

Podobny obraz

 

Bardzo ważny numer

17 maja odwiedziły nasze przedszkole Panie pracujące w Urzędzie Wojewódzkim. Nasi goście przeprowadzili pogadankę na temat ” numer 112 – ratuje życie”. Młodsze dzieci poznały numer, zapamiętały go i omówiły sytuacje w których należy pod ten numer dzwonić, natomiast dzieci starsze dzięki zajęciom przedszkolnym i nabytej już wiedzy, odświeżyły swoją wiedzę.

     

Góralski koncert!

8 maja w naszym przedszkolu były odwiedziny prawdziwych górali! Opowiedzieli o swoich strojach, instrumentach i zwyczajach góralskich. Dzieci miały okazję posłuchać góralskiej muzyki wraz ze śpiewem, a nawet uczestniczyć w tańcach.

Było fajnie, że HEJ !

Dzień Pomarańczowy

27 kwietnia świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Pomarańczowy. To wyjątkowy dzień dla dzieci i pracowników, nie tylko ubieramy się na pomarańczowo – co jak wiadomo, dodaje wszystkim uroku i wewnętrznej radości, ale też nasze panie kucharki zadbały o to aby w potrawach znalazły się pomarańczowe warzywa i owoce. Oczywiście królującym warzywem była marchewka, ale też zupa była dyniowa, na kanapkach pomarańczowa papryka i oczywiście sok marchwiowo-pomarańczowy. Na deser były pyszne pomarańcze. Wszystkie dzieci bawiły się pomarańczowymi balonami i wykonaliśmy prace związane ze zdrowym i smacznym odżywianiem. Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w Pomarańczowy Dzień.