Góralski koncert!

8 maja w naszym przedszkolu były odwiedziny prawdziwych górali! Opowiedzieli o swoich strojach, instrumentach i zwyczajach góralskich. Dzieci miały okazję posłuchać góralskiej muzyki wraz ze śpiewem, a nawet uczestniczyć w tańcach.

Było fajnie, że HEJ !

Dzień Pomarańczowy

27 kwietnia świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Pomarańczowy. To wyjątkowy dzień dla dzieci i pracowników, nie tylko ubieramy się na pomarańczowo – co jak wiadomo, dodaje wszystkim uroku i wewnętrznej radości, ale też nasze panie kucharki zadbały o to aby w potrawach znalazły się pomarańczowe warzywa i owoce. Oczywiście królującym warzywem była marchewka, ale też zupa była dyniowa, na kanapkach pomarańczowa papryka i oczywiście sok marchwiowo-pomarańczowy. Na deser były pyszne pomarańcze. Wszystkie dzieci bawiły się pomarańczowymi balonami i wykonaliśmy prace związane ze zdrowym i smacznym odżywianiem. Dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w Pomarańczowy Dzień.