Jesienne Stworki

Znalezione obrazy dla zapytania jesienna grafika  Pod koniec października w naszej szatni, na dziecięcych szafkach, rozgościły się jesienne stworki. Wspólna zabawa rodziców i dzieci to już tradycja naszego przedszkola, w której wiele osób chętnie uczestniczy. W tym roku, zdecydowane pierwsze miejsce zajęły dzieci z grupy III, które pokazały nam najwięcej swoich prac. Niektórzy mimo nieobecności dostarczyli swoje prace! A pomysłowość i zaangażowanie jak zwykle osiągnęły wyżyny.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem twórczych pomysłów, wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję że w przyszłym roku więcej dzieci z innych grup zechce wziąć udział w zabawie. Zachęcamy też do tego rodziców dzieci nowo przyjętych, bo tego rodzaju prace powodują że dzieci z większą chęcią uczestniczą w życiu przedszkola i mają swój wkład w osiągnięcia grupy.

Wizyta w bibliotece gr.III

24 października dzieci z grupy III uczestniczyły w zajęciach w bibliotece przy ul. Reja we Wrocławiu. Zajęcia jak zwykle były bardzo ciekawe i obfitowały w atrakcyjne elementy. Dzieci nie tylko obejrzały interesującą prezentacje, ale też bawiły się w ciekawe zabawy i zaangażowały się w działania plastyczne.