Wizyta w Fabryce bombek

W pierwszych dniach grudnia dzieci z grupy II, III i IV uczestniczyły w wycieczce do fabryki w której produkuje się bombki choinkowe. Fabryka w Krośnicach nie jest duża, ale efekty jej działania są niezwykłe i zachwyciły nasze przedszkolaki. Dowiedzieliśmy się jak przebiega cały proces tworzenia bombki, jak się ją „osrebrza” i jak dekoruje. Dzieci otrzymały bombki ze swoimi imionami, a grupa II uczestniczyła w dodatkowych warsztatach i stworzyła swoje niepowtarzalne bombki choinkowe. Wycieczka była bardzo atrakcyjna i dzieci wróciły z niej bardzo zadowolone.

Festiwal Zdrowia

Dzieci z grupy IV uczestniczyły w rozśpiewanym Festiwalu Zdrowia. Przedstawiciele naszego przedszkola śpiewali piosenkę pt. My rodzinkę zdrową mamy ! Starszaki wykazały się dużą odwagą i sprawnością muzyczną co przełożyło się na duże brawa i super dyplom! Gratulujemy!