Wizyta w Panoramie Racławickiej

Dzieci z grupy IV w czwartek 21 lutego brały udział w lekcji historii w Panoramie Racławickiej. Pilnie słuchały i uważnie oglądały ogromne dzieło sztuki.  Dla wielu z nich było to pierwsze w życiu spotkanie z historią, a także pobyt w niezwykłym muzeum.

W karnawale wszyscy lubią bale….

Luty przyniósł nam niespodziewane ocieplenie i pierwsze zwiastuny wiosny. Przyniósł nam też okazję do szalonego karnawałowego balu i wielkiej tanecznej zabawy. Rodzice naszych dzieci bardzo się w tym roku postarali i przygotowali dla swoich pociech niesamowite przebrania. Oczywiście nasz bal karnawałowy był balem przebierańców. Mieliśmy okazję spotkać księżniczki i królewny, wróżki, biedronki i kwiaty, strażaków, mechaników, postacie z różnych bajek a nawet pewną śmieszną czarownicę!