Zajęcia w bibliotece gr.III

Dzieci z grupy III były na bardzo ciekawych zajęciach w bibliotece przy ul. Reja. Panie z biblioteki postarały się o utrwalenie u dzieci wiadomości z zakresu ekologi i recyklingu, a także przekazały im kilka nowych informacji związanych z tym tematem. Zajęcia zakończyły się pracą plastyczną, oczywiście z wykorzystaniem materiałów recyklingowych.

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to dzień w którym wszyscy witamy Wiosnę! Również nasze przedszkolaki, przy wspaniałym udziale i wsparciu członków Rady Rodziców, świętowały ten dzień. Nasze dzieci, wzięły udział w wielu zabawach, tańcach, przemarszu z Marzannami i rozwiązywaniu wiosennych zagadek. Odbyło się też uroczyste odczytanie listu od Pani Wiosny. Wszyscy bardzo już spragnieni, wiosennych harców ogrodowych, wspaniale bawili się korzystając ze słonecznej pogody. Obchody Pierwszego dnia wiosny bardzo nam się udały!

W Muzeum Pana Tadeusza

Dzieci z grupy III były w Muzeum Pana Tadeusza, na swoich pierwszych zajęciach warsztatowych „W pogoni za cieniem”. Zajęcia były bardzo atrakcyjne ponieważ dzieci cały czas działały i nie było momentu w którym mogłyby się nudzić. Postawione przed nimi zadania zostały zrealizowane, a dzieci świetnie się bawiły i wyraziły chęć uczestnictwa w kolejnym spotkaniu muzealnym.

Otwarte Drzwi w Przedszkolu 79

Zapraszamy chętnych do odwiedzenia naszego przedszkola!

Rozpoczął się czas rekrutacji do przedszkoli, dlatego serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców, którzy chcieliby skorzystać z naszej propozycji edukacyjnej do odwiedzin

18 marca między godziną 14 a 16.

W tym czasie będzie można obejrzeć sale przedszkolne i porozmawiać z nauczycielami, a także obejrzeć ogród przedszkolny.

Zapraszamy szczególnie naszych przyszłych wychowanków z rodzicami!