STRAJK

Szanowni Państwo!   Drodzy Rodzice!

W związku z ogłoszeniem ogólnopolskiego strajku nauczycieli i pracowników placówek przedszkolnych i szkolnych, informujemy że od dnia 8 kwietnia 2019r. również nasze przedszkole przystępuje do strajku.

Strajk rozpocznie się od 8.04.2019r i zakończy się w dniu jego odwołania przez ZNP i Związki Zawodowe.

My, pracownicy Przedszkola 79, jesteśmy świadomi trudności jakie wiążą się z tą sytuacją dla Państwa, ale prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie naszej desperacji.

Ponieważ przez czas strajku nie będzie możliwa opieka edukacyjno- wychowawcza, a spełnianie obowiązków pracowniczych nie będzie realizowane, prosimy Państwa o wstrzymanie się od przyprowadzania dzieci do przedszkola.

Pracownicy Przedszkola 79

Wyprawa do zoo

Dzieci z grupy III i IV były na wycieczce oraz zajęciach we wrocławskim zoo. Z wielką radością oglądaliśmy niektóre zwierzęta, a że trafiliśmy akurat na porę karmienia i tuż po niej, przyjemność z podziwiania zwierząt była jeszcze większa. Zachwycająco prezentowały się nie tylko żyrafy, ale też i pantery które zdecydowały się na wiosenny spacer. Po spacerze, dzieci przeszły do sal multimedialnych gdzie miały ciekawe zajęcia między innymi o zwierzętach sawanny. Wycieczka bardzo się udała i postaramy się ją powtórzyć.