Magiczne sztuczki

Dzisiaj w przedszkolu pojawił się niezwykły gość. Prawdziwy Magik! Dzieci które widziały wcześniej jakiś pokaz na przykład w telewizji, wiedziały czego mogą się spodziewać, ale większość zobaczyła Magika i magiczny pokaz pierwszy raz w życiu. Reakcje dzieci były niezwykle silne, począwszy od śmiechu, poprzez wielkie zdziwienie i zaskoczenie aż  do okrzyków zachwytu. Magiczne sznurki, zaczarowany balon, znikająca chusteczka, magiczne kuleczki i wiele innych sztuczek dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

Ubezpieczenie dzieci

Szanowni Państwo

Informujemy wszystkich zainteresowanych o możliwości poznania oferty ubezpieczenia dla dziecka, na nowy rok szkolny 2019/2020 poprzez stronę:

www.nnw1.sug-ubezpieczeni.pl

Jednocześnie przypominamy, że rodzice sami ubezpieczają dzieci, co gwarantuje im większe poczucie bezpieczeństwa.

Cały Wrocław czyta – czytanie na dywanie

15 maja, dzieci z grupy III odwiedziły absolwentki naszego przedszkola. Starsze koleżanki, odwiedzają 5 cio latki i bardzo chętnie czytają im bajki w ramach akcji Czytanie na dywanie .

Dzieciom bardzo podoba się to, że mogą nie tylko posłuchać jak dziewczynki czytają, ale też mogą z nimi porozmawiać o tym jak wygląda życie ucznia w szkole podstawowej.

Dzień Zdrowego Zęba

14 maja odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z panią stomatolog. Coroczne spotkania odbywają się w celu uzupełnienia i utrwalenia wiadomości o profilaktyce jamy ustnej, dla wszystkich dzieci w przedszkolu. Spotkanie z panią doktor, zawsze jest miłe i dobrze przygotowuje dzieci również do wizyty w gabinecie stomatologicznym.