Karty obecności

Drodzy Rodzice!

W związku z nieprawidłowymi odczytami kart przez system, bardzo prosimy o sprawdzanie czy odbijacie Państwo kartę otrzymaną w naszym przedszkolu. Prosimy o dokładne przykładanie karty do czytnika i nie pozwalanie dzieciom na wykonywanie tej czynności, ponieważ pojawiają się błędne odczyty. Przypominamy że prawidłowe odczyty kart, są podstawą do naliczeń płatności za obecność dziecka w przedszkolu. Prosimy o zachowanie ostrożności w używaniu czytnika.

Przypominamy, że płatność za przedszkole powinna wpłynąć na konto do 15 każdego miesiąca. Dziękujemy za dokonanie prawidłowej, terminowej wpłaty.

Z wizytą w Alliance Francaise

23 września dzieci z grupy IV uczestniczyły w zajęciach we Wrocławskim Alliance Francaise. Miały tu okazje sprawdzić swoja wiedzę o symbolach Francji, o najpopularniejszych francuskich potrawach, a także wykonały piękne prace w formie plakatowych collage. Przy okazji, pierwszy dzień kalendarzowej jesieni pozwolił na słoneczny spacer po Wrocławskim Rynku.

 

      

     

 

Czytanie na dywanie – w grupie IV

 

 

 

Chętni rodzice, dzieci z grupy IV , kontynuują akcję Czytanie na dywanie. 19 września odwiedziła je mama Zuzi Ł. , która przeczytała naszym starszakom książkę pt. Operacja Alfabet. Wszystkie dzieci z wielką uwagą wysłuchały opowieść, szczególnie że dotyczyła ona alfabetu, a więc literek które są w tym roku szczególnie bliskie naszym starszakom. Dziękujemy mamie Zuzi za aktywność i wzmacnianie czytelnictwa wśród dzieci.

 

        

Fundacja Potrafię Pomóc w naszym przedszkolu

18 września dzieci z grupy III i IV uczestniczyły w warsztatach przygotowanych przez gości z Fundacji Potrafię Pomóc. Nasi goście rozmawiali z dziećmi o osobach niepełnosprawnych, które często mijamy na ulicy albo w tramwaju lub w autobusie i możemy zaproponować im pomoc. Dzieci miały okazję przekonać się w jakim zakresie każdy z nas może pomóc osobie niepełnosprawnej, tak aby nie utrudnić jej poruszania się i aby taka osoba mogła poczuć się bezpiecznie. Niektóre dzieci miały okazję do przetestowania sytuacji w jakiej znajduje się osoba niewidoma lub poruszająca się na wózku inwalidzkim. Warsztaty były bardzo pouczające.  Dziękujemy członkom Fundacji , że nas odwiedzili, a także za upominki które otrzymały dzieci.

    

 

    

     

Aktualności wrześniowe

Szanowni Państwo!

Nowy rok rozpoczynamy z kilkoma bardzo ważnymi informacjami.

  1.  Z radością informujemy, że na naszej stronie jest już aktualny statut naszego przedszkola . Przypominamy, że do wglądu jest papierowa wersja statutu, która dostępna jest dla Państwa każdego dnia w szatni przedszkolnej, przy tablicy informacyjnej.
  2. Zmienił się adres internetowy naszej przedszkolnej skrzynki. Ci z Państwa, którzy chcieliby do nas napisać proszeni są o przesyłanie korespondencji na nowy adres:    sekretariat.p079@wroclawskaedukacja.pl
  3.  Zebrania organizacyjne w każdej grupie odbędą się:

         05. 09. 2019 ( czwartek)  o godz.  16.00 

W związku z powyższym , prosimy tych z Państwa którzy będą mogli, o odebranie dzieci w tym dniu do godziny 16.00  ponieważ zebrania będą w tym samym czasie we wszystkich grupach. Oczywiście zapewniamy  też grupę zbiorczą dla tych dzieci, które nie zostaną wcześniej odebrane. Za zrozumienie i wyrozumiałość – dziękujemy.

Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny!

Drodzy Rodzice!  Kochane dzieci!

Nowy rok przedszkolny rozpoczynamy 2 września 2019r. Zapraszamy wszystkie nowo przyjęte przedszkolaki, a także te które będą z nami kolejny rok ! Będą zmiany, będą niespodzianki, będzie dobra zabawa i powakacyjne, wyczekiwane spotkania. My już nie możemy się doczekać  i czekamy na Was z uśmiechem, licząc na Wasz uśmiech.

 

      Do zobaczenia już w poniedziałek  !!!!