Aktualności wrześniowe

Szanowni Państwo!

Nowy rok rozpoczynamy z kilkoma bardzo ważnymi informacjami.

1.  Z radością informujemy, że na naszej stronie jest już aktualny statut naszego przedszkola . Przypominamy, że do wglądu jest papierowa wersja statutu, która dostępna jest dla Państwa każdego dnia w szatni przedszkolnej, przy tablicy informacyjnej.
  2. Zmienił się adres internetowy naszej przedszkolnej skrzynki. Ci z Państwa, którzy chcieliby do nas napisać proszeni są o przesyłanie korespondencji na nowy adres:    sekretariat.p079@wroclawskaedukacja.pl
  3.  Zebrania organizacyjne w każdej grupie odbędą się:

05. 09. 2019 ( czwartek)  o godz.  16.00

W związku z powyższym , prosimy tych z Państwa którzy będą mogli, o odebranie dzieci w tym dniu do godziny 16.00  ponieważ zebrania będą w tym samym czasie we wszystkich grupach. Oczywiście zapewniamy  też grupę zbiorczą dla tych dzieci, które nie zostaną wcześniej odebrane. Za zrozumienie i wyrozumiałość – dziękujemy.

Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny!

Drodzy Rodzice!  Kochane dzieci!

Nowy rok przedszkolny rozpoczynamy 2 września 2019r. Zapraszamy wszystkie nowo przyjęte przedszkolaki, a także te które będą z nami kolejny rok ! Będą zmiany, będą niespodzianki, będzie dobra zabawa i powakacyjne, wyczekiwane spotkania. My już nie możemy się doczekać  i czekamy na Was z uśmiechem, licząc na Wasz uśmiech.

Do zobaczenia już w poniedziałek  !!!!