Festiwal zdrowia w piosence

Dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w Festiwalu zdrowia, występując z piosenką „Woda, woda…”. Nasze starszaki zaprezentowały się fantastycznie, bezbłędnie zaśpiewały i zaprezentowały układ choreograficzny, który został długo oklaskiwany. Piosenka, którą śpiewały dzieci idealnie wpasowała się w temat przewodni festiwalu, który w tym roku dotyczył dbania o czystość wody.

Kapelusze małe i duże!

Z okazji święta katarzynki, które we Francji są ściśle związane z pokazem kapeluszy, w naszym przedszkolu również odbył się taki pokaz. Dzieci z różnych grup, z pomocą rodziców wykonały wspaniałe, wielokolorowe i niezwykłe kapelusze. Wśród zgromadzonych eksponatów znalazły się takie które dzieci  wykonały samodzielnie i takie które były kiedyś kapeluszami plażowymi, a zostały zmienione na kapelusze kwiatowe, błyszczące i niezwykłe. Wszystkim uczestnikom wystawy gratulujemy i cieszymy się że efekty ich pracy  były tak wspaniałe. Rodzicom dzieci dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

Kraina Lodu w naszym przedszkolu

Dziś z wielką przyjemnością obejrzeliśmy spektakl teatru z Krakowa pt. Kraina Lodu. Wszystkim dzieciom bardzo się ten spektakl podobał, szczególnie, że jedną z głównych postaci był sympatyczny bałwanek Olaf który wywoływał lawiny śmiechu. Dzieci wspaniale się bawiły!