Goście ze 112

Każdy starszy przedszkolak wie, jak ważna jest wiedza z zakresu pierwszej pomocy i umiejętność radzenia sobie w niezwykłych, trudnych sytuacjach. Nasze przedszkolaki to wiedzą, ale te najmłodsze muszą się tego nauczyć. Dlatego, częstymi gośćmi w naszym przedszkolu są pracownicy numeru alarmowego 112, którzy chętnie przeprowadzają pogadanki z naszymi dziećmi. Od najmłodszych lat dzieci poznają i zapamiętują sposoby niesienia pomocy innym lub sobie samym, co często przydaje się im w dalszej edukacji i dorastaniu.

W karnawale tylko bale!!!

Luty rozpoczął się wielkim balem karnawałowym. Jak co roku, nasze dzieci i ich rodzice wykazali się niezwykłymi zdolnościami transformacyjnymi. Nasze urocze przedszkolaki zamieniły się na jeden dzień nie tylko w postaci z bajek, ale też zwierzątka, roboty a nawet bohaterów gier komputerowych i filmów sf. Zabawa była doskonała, szczególnie, że nasz DJ który odwiedza nas od kilku lat, świetnie zna nasze gusta muzyczne, a na specjalne życzenie dzieci pojawiły się też hity tj. Miłość w Zakopanem i Oczy zielone….Wiadomo, jak się bawić to się bawić!