Warsztaty – 4 żywioły

W naszym przedszkolu, jak co roku, staramy się o atrakcyjne spędzanie czasu przez nasze dzieci, szczególnie w okresie pierwszego tygodnia czerwca. WIADOMO! Dzień Dziecka!  Dzięki pomocy Rady Rodziców udało się nam przygotować kilka atrakcji, o których będziemy pisać.

Dzisiaj tj 4 czerwca , dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w bardzo atrakcyjnych warsztatach związanych z zagadkami przyrody i fizyki. Warsztaty „4 żywioły” prowadzili absolwenci Politechniki i umożliwili dzieciom samodzielne doświadczenie potęgi eksperymentów. Życzymy wszystkim rodzicom, aby mali odkrywcy chwilowo poprzestali na działaniach w przedszkolu…Co by nie mówić, remont w mieszkaniu, tuż przed wakacjami nie jest nikomu aż tak bardzo potrzebny…. No ale, zabawy i wielkiego łooooooooo lub jaaaaaaaaaaa lub rety…..  nie było końca.

Zdjęcia: Przepraszamy, w związku z nowym rozporządzeniem   RODO, musieliśmy usunąć zdjęcia z tego wydarzenia.