Odwiedziny w bibliotece gr. II

6.06 dzieci z grupy II uczestniczyły w swoich pierwszych zajęciach bibliotecznych. Zaprzyjaźnione z naszym przedszkolem, panie z biblioteki przy ul. Reja, przygotowały dla naszych czterolatków bardzo atrakcyjne zajęcia. Wszystkie dzieci miały okazję poznać zasady panujące w bibliotece, zasady wypożyczania książek, oglądały księgozbiór i wykonały piękne prace – biedronki. Na koniec spotkania, po wspólnym wyborze wybraliśmy cztery książeczki, które pani Agnieszka wypożyczyła i będzie czytać dzieciom aby mogły poznać nowe bajki. Niektóre książki, były już dzieciom znane, ale te które zobaczyliśmy po raz pierwszy wywołały szczere zainteresowanie.

Zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzin w Bibliotece przy ul. Reja, oczywiście razem z dziećmi! Książka to doznania nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci, a ulubiona książka to wspaniałe wspomnienie z dzieciństwa, które możecie Państwo bez specjalnych kosztów zafundować swoim dzieciom!

 

Zdjęcia: Przepraszamy, ze względu na warunki ustawy RODO nie możemy obecnie zamieścić zdjęć z tego wydarzenia.