Pożegnanie Gr. IV

15 czerwca dzieci z grupy IV oficjalnie pożegnały się z naszym przedszkolem….Wzruszenie było ogromne i nie jednemu zakręciła się łza w oku – i dzieciom, i rodzicom, i nauczycielom – a były powody! Nasze starszaki pokazały że przez wszystkie lata spędzone w przedszkolu, stali  się wspaniałymi recytatorami i tancerzami , a ich umiejętności wskazują na ich duże zacięcie aktorskie. Występ wyreżyserowany przez Panią Agnieszkę i przy wielkim zaangażowaniu Pani Lusi oraz innych pań, sprawił rodzicom i nauczycielom wiele radości. Dzieci otrzymały dyplomy i pamiątkowe zdjęcia, panie pracujące w przedszkolu otrzymały podziękowania od dzieci i rodziców a Pani Agnieszka miała okazję przekonać się za co dzieci ją lubią. Po części artystycznej i filmowej wszyscy wspólnie biesiadowaliśmy na pikniku przygotowanym przez rodziców dzieci z grupy IV. Atmosfera była wspaniała, a potrawy PRZEPYSZNE!

 

Tak jak co roku, kiedy żegnamy kolejne 6-cio latki, życzymy im wspaniałych wrażeń od września. Życzymy żeby nowe środowisko , szkoła i przyszli nauczyciele byli dla nich przychylni i wyrozumiali. Życzymy im samych szczęśliwych dni i oczywiście wielu sukcesów!

POWODZENIA KOCHANI  !!! 

BĘDZIEMY O WAS PAMIĘTAĆ !