Witajcie w przedszkolu!

Nowy rok szkolny powitaliśmy 3 września z uśmiechem i otwartymi ramionami. Uśmiech, jak wiadomo pomaga nam wszystkim i jest dobry na smuteczki, no a kto nie lubi wpaść w otwarte ramiona ulubionej pani? Szczególnie wtedy, gdy się długo nawzajem nie widzieliśmy? Było trochę czułości, wyznań miłości i nawet wzruszeń. Śmiech i zabawa – to dominowało w pierwszym tygodniu naszej działalności.

A co dalej? Dalej będzie baaaaaardzo fajnie! Przez cały rok będziemy się uczyć i poznawać mnóstwo nowych rzeczy. Nasz program edukacyjno-wychowawczy będą uzupełniać przedstawienia teatralne, wyjścia do biblioteki, spotkania z ciekawymi osobami, warsztaty, tańce, muzyka, spotkania z cyklu Mali Wspaniali, zabawy w języku francuskim i angielskim, odwiedziny w Ogrodzie Botanicznym, wycieczki i wiele innych atrakcji.

Przedszkole to najlepszy czas w życiu małego człowieka. To tutaj rozwija on swoje zainteresowania, pobudza wyobraźnie, tworzy i zdobywa. Uśmiech i otwarte ramiona, zabawa i nauka, przyjaźń i dobre emocje – to tutaj, w naszym przedszkolu!

 

 

                      Witajcie po wakacjach kochani!!!