W kinie Era Nowe Horyzonty

17 października dzieci z grupy III przeżyły swój pierwszy seans w kinie, uczestnicząc w cyklu  – Przygoda w kinie młodego widza. Dzieci obejrzały film pt. ” Hokus Pokus Albercie A „. Celem kinowego cyklu dla dzieci, będą filmy o charakterze edukacyjno- wychowawczym, pokazujące przygody ich rówieśników. Dzieci utożsamiając się z głównymi bohaterami, będą miały okazję przekonać się dlaczego warto postępować  zgodnie z zasadami, dlaczego trzeba zachowywać się grzecznie i co może się wydarzyć jeśli wybiorą niewłaściwą drogę. Na seanse będą chodzić dzieci z grupy III i IV, ponieważ są one przeznaczone dla ich grupy wiekowej. Dzieci z grupy III jako pierwsze obejrzały seans i chętnie o nim w przedszkolu rozmawiały.