Dzień Niepodległości w naszym przedszkolu

Tegoroczne obchody Dnia Niepodległości były wyjątkowe! 100 lecie to bardzo ważna rocznica i bardzo staraliśmy się aby nasze dzieci  zapamiętały tą datę. Trzeba pamiętać, że najmłodsi Polacy starają się zapamiętać na ten temat jak najwięcej, ale nie wszystkim to się udaje i nie można ich o to winić, bo to przecież dzieci. Ale baaaardzo się starali!!!

Najstarsze grupy przez kilka ostatnich tygodni opowiadali o historii  Polski, przypomnieliśmy sobie wiele legend, grupa IV odwiedziła Muzeum Pana Tadeusza a grupa III wkrótce się tam wybierze. Najważniejszym elementem obchodów było uroczyste odśpiewanie hymnu Polski w dniu 9 listopada równo o godzinie 11.11 , a ćwiczyliśmy bardzo sumiennie. Oczywiście jak co roku, wykonano dużo prac plastycznych związanych z tematem a flaga biało-czerwona dumnie powiewała z okna naszego przedszkola.