Wycieczka do Kruczyny

11 czerwca dzieci z naszego przedszkola były na całodziennej wycieczce w agrogospodarstwie Kruczyna. Mimo wczesnego śniadania, podróży i mocnego słońca, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły co można zobaczyć na zdjęciach z wyprawy do lasu, zajęć w pracowni ceramicznej i w czasie wizyty w zagrodach u zwierząt gospodarczych. Dzieci z wielką radością i odwagą podchodziły do oswojonych zwierząt, a niektóre za zgodą i opieką gospodarza, mogły dotknąć wybrane zwierzęta. Wszyscy z apetytem zjedli przywiezione ze sobą w plecakach smakołyki a także prowiant przygotowany przez nasze panie kuchareczki. To była baaaaaardzo fajna wycieczka! Niektóre dzieci były tak zadowolone i tak bardzo im się podobało, że postanowiły namówić rodziców na własne wycieczki do Kruczyny. Zapraszamy więc wszystkich chętnych w imieniu gospodarzy.