Wigilia

Jedną z tradycji naszego przedszkola jest wigilijne spotkanie wszystkich dzieci i pracowników. W tym dniu, zbieramy się w jednej sali, śpiewamy kolędy i składamy sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. Jak co roku, dzieci z grupy IV przedstawiają też swoją wersję opowieści o Bożym Narodzeniu, którą oglądają pozostałe przedszkolaki. Wszyscy bardzo się starają aby ten dzień był wyjątkowo świąteczny, w każdej grupie dzieci ze swoimi paniami jedzą uroczysty obiad a wychodząc z przedszkola dostają własnoręcznie wykonane pierniki. W tym roku dzieci same dekorowały pierniki co wywołało wielką falę radości, niektórzy robili to pierwszy raz w życiu. Najpiękniejszym momentem jest jednak wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem. Dzieci z grupy III przygotowały kilkuminutowy występ który zachwycił i wzruszył wszystkie panie, a dzieci z grupy II popisały się swoimi umiejętnościami wokalnymi co również przyniosło wiele uśmiechu i nie jednemu zakręciła się łezka w oku.